PO Protipožiarna inštalačná prechodka

Protipožiarna inštalačná prechodka Consoll

Popis

Consoll PO Protipožiarna inštalačná prechodka bola navrhnutá tak, aby udržiavala  požiarnu odolnosť stien a podláh, ak sú prerušené inštaláciami káblov alebo plastovými potrubiami.

Je vyrobená z kruhovej vysokoteplotnej plastovej trubice obsahujúcej napeňujúci výplňový materiál na báze grafitu, ktorý sa pri zahrievaní roztiahne, aby utesnil medzery alebo dutiny okolo káblov a potrubí, a tak zabránil prestupu plameňov, dymu a plynov. Ideálna pre realizáciu požiarnych prestupov inštalácií, ktoré sa v čase môžu meniť a dopĺňať.

Dostupné v nasledujúcich veľkostiach

Ø40 x 150mm, Ø63 x 150mm, Ø90 x 150mm, Ø110 x 150mm, Ø40 x 250mm, Ø63 x 250mm, Ø90 x 250mm, Ø110 x 250mm, Ø40 x 400mm, Ø63 x 400mm, Ø90 x 400mm a Ø 110 x 400 mm

 

CENA: od 18,40 € / ks bez DPH

Kľúčové vlastnosti

Bezpečná, ľahká a rýchla ochrana požiarnych prestupov.
Ideálne pre inštalácie, kde je pravdepodobné, že v budúcnosti budú inštalácie dodatočne vložené alebo nahradené.
Ideálne pre inštalácie v stiesnených priestoroch, kde bude ťažké neskôr namontovať bežné protipožiarne tesnenie v konštrukcii budovy.
Zátka v strede zabraňuje prenikaniu studeného vzduchu.
Nový patentovaný rýchlo expandujúci grafitový materiál vo vnútri.
Na káble, plastové potrubia a káble vo vnútri plastových chráničiek.
Klasifikované na protipožiarne tesnenie všetkých druhov stavieb; suché steny, murivo alebo betónové steny a betónové podlahy.
Možno inštalovať niekoľkými spôsobmi – zaliaty do betónu, vŕtaním osadený do betónu, muriva alebo sadry alebo vložený do väčších otvorov pomocou PO Tmelu CSL 600, PO Dosky CSL a PO Expandujúcej malty CSL 20.
Veľmi vysoká klasifikácia požiaru až 240 minút pre odolnosť aj izoláciu.
Certifikované pre PVC-U, PVC-C, PE, LDPE, MDPE, HDPE, ABS, SAN + PVC a PP rúry a všetky druhy káblov do určitého priemeru.
Žiadne emisie – ekologické a užívateľsky prívetivé.
Neobmedzený čas skladovania (za správnych podmienok).
Záruka 30 rokov.

Dokumenty na stiahnutie