PO Expandujúca malta CSL 20

Protipožiarna expandujúca malta

Popis

Consoll PO Expandujúca malta CSL 20 je suchá biela zmes určená na riešenia realizácie požiarnych prestupov, ktorá sa skladá z anorganických zložiek a perlitu. Po pridaní vody a vytvrdnutí sa stáva tepelnou požiarnou tesniacou hmotou na utesnenie prestupov inštalácií, ktoré prechádzajú cez požiarno deliace konštrukcie v stenách a stropoch.

Protipožiarna malta sa počas procesu vyzretia roztiahne približne o 1%, a tak zabezpečí dymotesné vytesnenie všetkých otvorov v stenách a podlahe. Malta stvrdne na suchú hmotu približne 1050 kg / m3, ktorú možno brúsiť a vŕtať.

Táto protipožiarna malta Consoll  je špeciálne navrhnutá tak, aby na základe jej vynikajúcej priľnavosti, bolo možné ľahko zabudovať protipožiarne tesnenie do stien a stropných konštrukcií. Tiež bol atestovaná na všetky typy prestupov na všetkých druhoch stavieb a je možné ju kombinovať  s Consoll manžetami a Consoll protipožiarnou páskou PO CSL W10. Môže sa tiež použiť na zaliatie podlahy s predpätou oceľou, aby sa vytvorila nosná konštrukcia (výstuž musí byť chránená proti hrdzi).

CENA: 67,10 € / 20l vrece bez DPH

Kľúčové vlastnosti

Certifikovaný systém do stien a podláh z betónu, tehál, sadry atď.
Vhodná na káble, zviazané káble, káblové zväzky, káblové žľaby, oceľové, medené, alupexové a plastové rúry a vzduchotechnické potrubia.
Ľahko sa nanáša a zanecháva veľmi hladký povrch.
Vysoký stupeň mechanickej odolnosti, tesnenie je nosné bez výstuže.
Pred nanesením na väčšinu podkladov stavebných materiálov nie je potrebné nanášanie základného náteru, avšak kovové časti prichádzajúce do styku s tesnením musia byť chránené proti korózii.
Vhodný na väčšinu povrchov, vrátane betónu, tehál, Leca, ocele, plastu atď.,
Ale nie je vhodný na montáž dverí alebo prevádzkových otvorov vyžadujúcich pohyb.
Výrobok je certifikovaný na použitie v sadrových stenách.
Úplne vyzretie do 1 hodiny.
Špecifikácia požiarnej odolnosti zmesi bola stanovená, keď realizovaný prestup zrel po dobu 1 mesiaca.
Takmer neobmedzený čas na uskladnenie.

Dokumenty na stiahnutie